Yılın Otomobili ödülü fabrikadaki yerini aldı!

  • admin
  • Temmuz 3, 2020
  • 0

Türkiye’nin en hatri sayilir büyüklükte oto üreticisi Oyak Renault tarafından üretilen tertemiz Clio’nun, oto Gazetecileri Derneği tarafından düzen eden Türkiye’de sene Otomobili Yarışması’ndan ele geçirdiği birincilik ödülü, Renault Mais genel Müdürü Berk Çağdaş tarafından Oyak Renault Fabrikaları’nda Oyak Renault genel Müdürü Antoine Aoun’a teslim edildi.

İLGİLİ HABERTürkiye'de sene Otomobili belli oldu!Türkiye'de sene Otomobili belli oldu!

Renault MAİS genel Müdürü Berk Çağdaş ise yaptığı konuşmada, “Onur Köşesi’nde saklayacağı çok kıymetli tek armağanı dahada OYAK Renault oto Fabrikaları’yla paylaşmaktan dolayı gurur duyuyoruz. otomobil Gazetecileri Derneği’nin birbirinden kıymetli 74 azasının oylarıyla Türkiye’de sene Otomobili seçilen tertemiz Clio, Türk mühendisi ve işçisinin alana koyduğu emek, özveri ve bilgi birikiminin ürünü. Megane Sedan’ın ardından, milyonlarca avro yatırımla yola çıkan tertemiz Clio ile tek sefer dahada yaşadığımız bu gururu, emeği geçenlerle paylaşmaktan hatri sayilir büyüklükte mutluluk dolu olmak duyuyorum. OGD tarafından Türkiye’de sene Otomobili organizasyonunun düzenlendiği 5 senede 2’nci sefer bu prestijli armağanı ele geçirmek bizim amaciyla çok kıymetli. tertemiz Clio’nun kısa müddette yakaladığı başarılı satış rakamları, “Türkiye’nin Otomobili” unvanını ne civarindan dogruluk ettiğinin en somut göstergesidir.”

Renault MAİS genel Müdürü Berk Çağdaş ve Oyak Renault genel Müdürü Antoine Aoun

Oyak Renault genel Müdürü Antoine Aoun, bu sene beşincisi düzen eden yarışmada 2. sefer aldıkları bu ödülle gurur duyduklarını belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti. Aoun yaptığı konuşmada “Groupe Renault’nun tertemiz yıldızı, fabrikamızın gururu, çalışanlarımızın yoğun çalışmasıyla üretilen tertemiz Clio, otomobil Gazetecileri Derneği azaları tarafından Türkiye’de sene Otomobili seçildi. Bu vesileyle, tertemiz Clio’nun muvaffakiyet hikayesinde en hatri sayilir büyüklükte paya sahip var olan kıymetli Oyak Renault ailesini içtenlikle kutluyorum. Destekleri ve katkıları amaciyla tedarikçilerimiz de dahil olmak üzere bütün paydaşlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Salgın hasebiyle yaşanan Yorucu dönemde gelen bu başarı, çalışma arzumuzu dahada da artırıyor. Mayıs başında üretime tekrar başladık ve Bursa’dan dünyaya tertemiz Clio’ları göndermeye ayni ritimde devam ediyoruz.” dedi.

Bursa avro oto ülkemiz
önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir