Zam sonrası 2.500 – 3.500 TL arasında alınabilecek telefonlar!

  • admin
  • Temmuz 17, 2020
  • 0

Bu videomuzda 2.500 – 3.500 TL bütçe ile alınabilecek telefonlar hangileri yakından bakıyoruz. Uygun fiyatlı ve performansıyla dikkat çeken Android telefonlar arasında birçok seçenek bulunurken, kararsız kalan izleyicilerimiz için harika bir liste hazırladık.

2.500 – 3.500 TL bütçe ile alınabilecek telefonlar hangileri?

Belirttiğimiz bütçe aralığındaki Android telefon sayısı gerçekten oldukça fazla. Bu aralıkta yer alan cihazların incelemelerini SDN olarak gerçekleştirmiş olsak da satın alma konusunda kolaylık olması adına sizler için bir liste haline getirip daha kolay bulunabilir hale getirdik. Listemizde uygun fiyatıyla ve performansıyla dikkat çeken cep telefonlarını sıraladık. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri telefonları sıraladığımız videomuz ile baş başa bırakalım.

Fiyat performans oranı oldukça yüksek!

Sıraladığımız modeller arasında bulunan Galaxy M31 kullanıcılara uygun bir fiyata tatmin edici bir deneyim sunabiliyor. Listemizdeki ikinci telefon ise Redmi Note 9 Pro olarak kendisine yer buluyor. Bu telefon hem kamera özellikleri hemde batarya performansıyla kullanıcısını oldukça mutlu ediyor. Listemizde 3 numara olarak Galaxy A51 modeli ile karşılaşıyoruz. Son zamanların popüler cep telefonu olan bu cihaz gerçekten genel olarak performansıyla kullanıcısını memnun edebiliyor.  Listemizin 4. sırasında Oppo’nun ekran ve kamera deneyimi ile dikkat çeken Oppo Reno 2Z modeli ile karşılaşıyoruz. Fiyat ve performans oranı da yüksek olan bu cihaz kullanıcısına güzel bir deneyim yaşatıyor. Listemizin 5. sırasında Realme’nin 6 modeli yer alıyor. Performanslı 4 kamerası, 90 hz ekran deneyimi ve genel kullanımda bu cihaz deneyim tarafında kullanıcısını memnun ediyor.

Listemizin son sırasında bonus olarak bir cep telefonunu dahil ettik. Bu cep telefonu Xiaomi’nin Mi Note 10 Lite modeli. Son gelen zamanlardan sonra fiyatı ne kadar yükselse de kısa bir süre önce cihazın fiyatının düştüğünü görünce 64 GB’lık versiyonunu listemize dahil ettik. AMOLED ekran ve performanslı işlemcisi ile bu cihaz gerçekten oldukça başarılı. Listemize dahil ettiğimiz bu cep telefonunun bataryası da günlük kullanım ve oyunlar için oldukça yeterli.

Video içerisinde sizler için uygun fiyatı ve performansıyla dikkat çeken 6 cihazı sizler için söyledik. Video içerisinde yer alan cep telefonlarını siz nasıl buldunuz? Yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın.

2.500TL cep telefonu3.500TL cep telefonu5 çayıcanlı yayıncep telefonucep telefonu önerisicep telefonu karşılaştırmasdnsdncevaplıyorshiftdeletenettelefon önerisivideo inceleme

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir